راهنمای مشارکت در فیلسین

با فرستادن اطلاعات به فیلسین از طریق این صفحه، شما متعهد می‌شوید که اطلاعات فرستاده‌شده درست و مستند است، شما اجازه‌ی انتشار آن را دارید و بدینوسیله به فیلسین اجازه می‌دهید از آن استفاده کند.


اضافه‌کردن اطلاعات (دیتا) به دیتابیس سینمایی فیلسین، خیلی آسان است. از راهنمای قدم‌به‌قدم زیر استفاده کنید و در کوتاهترین زمان موارد مورد نظرتان را ایجاد یا به‌روزرسانی کنید.

مشارکت


نکات کلیدی

هر کاربری که در فیلسین ثبت نام (رجیستر) کرده است می‌تواند به این سایت اطلاعات اضافه کند. بله، این یعنی خود شما.
شما می‌توانید اطلاعاتی که ما نداریم را اضافه کنید، دیتاهای موجود را تصحیح/ به‌روزرسانی کنید و اطلاعات نادرست را حذف کنید.
به محضی که اطلاعات مورد نظرتان را ثبت کردید، وارد پروسه‌ی بررسی و تایید مدیران بخش‌های مختلف دیتابیس ما می‌شود و پس‌ از تایید در صفحه‌ی مورد نظر نمایش داده می‌شود.
هیچ محدودیتی از لحاظ تعداد برای ورود یا تصحیح دیتا ندارید. ما از هر مشارکت کوچک و بزرگی استقبال می‌کنیم.


چه چیزهایی می‌تونم اضافه کنم؟
چیزهای خیلی زیادی درباره‌ی فیلم‌ها و افراد سینمایی، بیوگرافی، عکس، پوستر، خلاصه فیلم، حواشی، حتی گاف‌هایی که در یک فیلم یا سریال کشف کرده‌اید، شما برای ورود هرکدام از این‌ها امتیازی دریافت می‌کنید که به‌زودی به کارتان می‌آید.

مشارکت مشارکت

راهنمای قدم به قدم ثبت اطلاعات در فیلسین

۱. در فیلسین ثبت نام کنید


۲. صفحه‌ی شخص(مثال) یا فیلمی(مثال) که می‌خواهید ویرایش یا به‌روزرسانی کنید را پیدا کنید (از قسمت جستجوی سایت که بالای همه‌ی صفحات قرار دارد)


۳. وقتی صفحه‌ی شخص یا فیلم مورد نظرتان را یافتید، با کلیک روی هر بخش آن صفحه (مثل نام، بیوگرافی، سال تولد یا تولید، ...) می‌توانید آن را ویرایش کنید.
توجه: برای واردکردن اطلاعات مناسب و منطبق با فرمت‌های استاندارد سایت، راهنما و دستورالعمل‌های ورود و ویرایش اطلاعات در فیلسین را بخوانید.


۴. در صورتی‌که قصد اضافه‌کردن شخص یا فیلم به دیتابیس سینمایی فیلسین را دارید، می‌توانید به صفحه ((ایجاد فیلم)) و ((ایجاد شخص)) بروید.

توجه: اگر قصد حذف‌کردن هرگونه اطلاعاتی که در فیلسین منتشر شده‌است را دارید، باید دلیل خودتان را در باکس مربوط بنویسید.


۵. پس از تایید ویرایش هر قسمت توسط شما، پیام تایید دریافت اطلاعات در همان صفحه ظاهر می‌شود. اطلاعات ثبت‌شده در لیست بررسی مدیران سایت قرار می‌گیرد و در صورت تایید، در صفحه‌ی مربوط به نمایش در می‌آید.

توجه: ارسال مدرک معتبر (تصویر تیتراژ رسمی، لینک معتبر خبر یا پوستر رسمی اثر) به‌همراه درخواست‌هایتان الزامی است.


۶. همچنین شما می‌توانید، لیست کلیه‌ی موارد مشارکتتان را در پروفایل کاربریتان مشاهده و ویرایش کنید.


دیگه همین! یک ایمیل حاوی اطلاعاتی که فرستاده‌اید برایتان ارسال می‌شه و به محض تایید توسط مدیران سایت، در صفحات مربوط نمایش داده می‌شه و شما امتیازشو دریافت می‌کنید.


مشارکت

مشارکت

مشارکت

مشارکت