مورد علاقه ها

 • ( غیر فعال ) - 1397/01/28

  قصه اي در آبادان:

  تمارض فیلمی نامتعارف و ناب است که داستانی ساده و در عین حال پرکشش داردطراحی صحنه‌ی تمارض، خیلی خاص است و هماهنگ با لحن فیلم. کمی سبز آرامش بخش و تا چشم کار می‌کند، طوسی ِ خنثی که در نهایت به سیاهی می‌رسد. فيلم با خاطرات تلخ و شيرين شروع ميشه و به فاجعه ختم ميشه بايد

 • ( 2 امتیاز مشارکت ) - 1396/02/24

  من همون بودم فيلم‌ها كوچيك شدن:

  دليل جا گرفت فيلم در سينمای هنر تجربه سرك كشيدن به فيلم های ماندگار سينمای جهان است در واقع به نوعی ستايش سينما است. شخصيت پردازی به ظرافت انجام شده واقعا خيلی متفاوت بود كه به هيچ عنوان نبايد درديدنش تعلل داشت. ولی متاسفانه اكرانی در خور فيلم نداشت. شخصيت ها در آخر فيلم به زندگي قبلی خودشون برگشتن و هركی راه خودشو رفته واقعا فيلم خوب و عااااااااالی بود.

 • ( 2 امتیاز مشارکت ) - 1396/02/24

  يك نقد...:

  در مورد بازی معتمد آريا كه شكی نيست خانمی كه مثل يك كوه ميمونه وهمه بهش تكيه كردن و به تنهایی بار فیلم را روی دوش می‌کشید ولی يه خورده كوچيك به كارگردان اثر به نظر من يه تقليد زيركانه از فيلم كوچه بی نام بود بهتر بود که از فیلمنامه یکی دیگه استفاده می‌کردند زیادی یاد کوچه بی‌نام میافتادم.

 • ( 2 امتیاز مشارکت ) - 1395/09/09

  يك نقد...: موضوعی حساس در جامعه ایران بلكه جامعه بشري را به تصویر کشیده است تجاوز جنسي روح و جسم هر كودكي را به درد مياورد خانم درخشنده به زيبايي به تصوير كشيده است از کی دفاع کنم؟ از یه جسد! ، من مُردم، من تو 8 سالگی مردم چون کسی نبود حرفامو بشنوه. اين ديالوگ ميتونه جزو ديالوگ هاي ماندگار باشه فیلم خانم درخشنده، چیزی غیر از "فمینیسم" نیست.هیس! خانم درخشنده می خواهد فریاد بزند...

 • ( 2 امتیاز مشارکت ) - 1395/09/06

  فیلم بسیار مفهومی: فیلم رویکردی سورئال و سمبلیک داردو بسيار خوش ساخت است موضوعي متفاوت و جديد دارد در ابتدا فيلم شبيه افسانه است ولي در اواسط فيلم مستند گونه ميشود كه با مصاحبه با صادق زيبا كلام و سعید حجاریان تمي سياسي به خود ميگيرد. فيلم راويان زيادي دارد كه هيجان فيلم را ميگيرد اثر ماني حقيقي حرف نداشت ولي جاي تعجب داره كه سازنده 50 كيلو آلبالو هم هست؟؟ به نظر من براي درك بيشتر فيلم بايد نقدهاي صاحب نظران را خواند .